piątek, 5 czerwca 2015

Zaczynamy!

No cześć!

Przypominam, że eliminacje, rozgrywki, a nawet półfinały Indy Cup 3 Amatorów i Diamentu ruszają już jutro, w sobotę 6go czerwca, a Zawodowców dzień później, w niedzielę 7go czerwca!

Start rozgrywek o 19:00, jednak wcześniej musicie potwierdzić swoją obecność na stronie challonge.com, na której rejestrowaliście się do turnieju. 
Check in'y rozpoczynamy o 18:30, a zamykają się o 19:00. Wtedy też pojawi się oficjalny bracket i rozpoczną się rozgrywki. 

Stream z rozgrywek oczywiście na kanale Tohimona już o 18:40! 
www.twitch.tv/tohimonstarcraft

czwartek, 4 czerwca 2015

Nagrody

No cześć!

Do turnieju zapisało się już około 100 osób, więc najwyższa pora powiedzieć, o co właściwie walczycie! ;)

Zawodowcy

1 miejsce 400zł i Puchar
2 miejsce 100zł i nagroda rzeczowa
Ro4 50zł i nagroda rzeczowa

Diament i Amatorzy

1 miejsca Koszulka Follow IndyStarCraft z nadrukowanym nickiem z gry, Puchar i Nagroda specjalna
2 miejsca Koszulka Follow IndyStarCraft + nagrody rzeczowe
Ro4 Nagrody rzeczowe

Dodatkowo tym razem przygotowaliśmy również nagrody dla Widzów, które będziecie mogli wygrać podczas streamu z finałami 14 czerwca na kanale IndyStarCraft. Wśród nich znajdą się między innymi koszulka, myszka, godzina coachingu z Indy'm oraz gadżety związane z StarCraft2. Zdobyć je będziecie mogli w losowaniu na czacie, ale nie tylko!

Więcej na temat nagród rzeczowych dowiecie się z kolejnego postu, natomiast o nagrodach specjalnych dla Zwycięzców w ligach Diament i Amatorzy powie Wam Tohimon podczas streamu z eliminacjami na kanale TohimonStarCraft.

Zapraszamy!!